Czyszczenie

Zamiatarka spalinowa

150,00 zł

Zamiatarka spalinowa - można ją stosować przez cały rok. Sprawdza się przy usuwaniu opadłych liści, świeżo napadanego śniegu oraz naniesionego piasku (najlepiej wilgotnego) z chodnika lub ulicy. Zamiatarka posiada regulację odchylania szczotki w każdą stronę (5 pozycji) i regulacje wysokości szczotki.. Urządzenie ma możliwość podłączenia pojemnika na nieczystości.

Myjka wysokociśnieniowa do 150 bar

60,00 zł

Lekka zwarta konstrukcja, łatwa i wygodna w użyciu. Koła i uchwyt dla łatwego przemieszczania. Typ pionowy - łatwe przechowywanie. Wąż wysokociśnieniowy długość: 10m zapewnia dogodny dostęp w wiele miejsc bez konieczności przemieszczania myjki. Kołowrotek na wąż dla wygodnego przechowywania. Wbudowane zabezpieczenie termiczne. Obrotowy włącznik ON/OFF. Zbiornik na detergent. Urządzenie idealnie sprawdza się w myciu podjazdów, tarasów, elewacji.

Polerka ręczna

30,00 zł

Polerka ręczna idealnie sprawdza się przy obróbce metalu w warsztacie, a także na budowie czy remoncie przy obróbce drewna. Specjalny zakres obrotów zabezpiecza materiał przed przegrzaniem i przypaleniem. Typowe prace: polerowanie karoserii, odnowa ścian domów z drewna.

Polerka jezdna

90,00 zł

Profesjonalna maszyna o bardzo szerokim zastosowaniu. Dzięki szerokiej gamie akcesoriów urządzenie sprawdza się do czyszczenia i polerowania, szamponowania, szlifowania parkietów i posadzek. Regulowana (składana) rączka ułatwia transport maszyny.

Lanca rotacyjna

30,00 zł

Dysza rotacyjna wytwarza obracający się strumień punktowy o wysokiej sile odspajania brudu i dużej wydajności powierzchniowej

Wąż zasysający do myjki

25,00 zł

Wąż zasysający do myjki. Jeśli nie mamy możliwości doprowadzenia wody z sieci możemy zastosować wąż, który umożliwi zassanie wody np. z beczki.

Przystawka czyszcząca do 50cm

70,00 zł

Przystawka czyszcząca do mycia powierzchni płaskich (kostka, polbruk, taras, płytki). Stabilne prowadzenie zapewniają 4 koła. Osłona bryzgoszczelna. Dwie wysokociśnieniowe dysze. Maksymalne ciśnienie 270 bar. Maksymalny wydatek wody 25 l / min.

Przystawka czyszcząca do 25cm

35,00 zł

Przystawka czyszcząca do mycia powierzchni płaskich (elewacja, kostka, polbruk, taras, płytki). Osłona bryzgoszczelna. Dwie wysokociśnieniowe dysze. Do zastosowania z myjkami do 150 bar.