Dmuchawy

Dmuchawa ręczna spalinowa

50,00 zł

Lekka, bardzo cicha dmuchawa przeznaczona do prac ogrodowych takich jak sprzątanie, odkurzanie, itp. Posiada wydajny i cichy silnik, ergonomiczne uchwyty dla łatwiejszego i wygodniejszego operowania urządzeniem, blokowaną dźwignię gazu (nie wymaga stałego nacisku na dźwignię gazu) . Dmuchawę wyposażono w nową siatkę ochronną o wklęsłym kształcie zmniejszającą ryzyko zassania ubrania. Urządzenie spełnia europejskie normy emisji spalin (STAGE5). Uchwyt podtrzymujący do sterowania oburęcznego.

Dmuchawa ręczna akumulatorowa

60,00 zł

Dmuchawa do przesuwania liści i innych odpadków w wybrane miejsce za pomocą mocnego strumienia powietrza. To najsilniejsza dmuchawa akumulatorowa na rynku, która przewyższa osiągami wiele dmuchaw spalinowych klasy premium, nie tworząc przy tym spalin ani hałasu. To możliwe dzięki zastosowaniu innowacyjnego akumulatora 56V, który tworzy o 40% więcej mocy niż akumulatory 36V. Trzy zakresy pracy.

Dmuchawa plecakowa akumulatorowa

120,00 zł

Pracuj szybko i efektywnie z dmuchawą akumulatorową plecakową. Ta potężna dmuchawa, z mocą podmuchu aż do 1020,3 m³/h w trybie turbo, sprawi, że żadne liście czy odpadki nie będą miały szansy utrzymać się na Twojej posesji. Dzięki cichemu i płynnie pracującemu silnikowi bezszczotkowemu, dmuchawa jest cichsza niż tradycyjne modele spalinowe, zapewniając przyjemność pracy bez hałasu i uciążliwych wibracji.