Glebogryzarki

Glebogryzarka do 5,5 KM

90,00 zł

Kompaktowa, lekka glebogryzarka idealnie sprawdza się do ogródków oraz średniej wielkości działek. Dzięki wstecznemu biegowi urządzeniem łatwo się manewruje. A kółko transportowe oraz składane rączki ułatwią transport.

Glebogryzarka z napędem do 8 KM

160,00 zł

Glebogryzarka - mikrociągnik jednoosiowy to urządzenie dla wymagających ogrodników, sadowników i rolników. Połączenie sporej wagi, odpowiedniej mocy i dużej prędkości obrotowej glebogryzarki sprawia, że urządzenie bardzo dobrze radzi sobie w trudnych warunkach. Obracalna kierownica ułatwia prace na ograniczonej przestrzeni. Mechanizm blokady dyferencjału pomoże w pracy na gruncie sypkim oraz grząskim.

Glebogryzarka z napędem do 13 KM

260,00 zł

Glebogryzarka - mikrociągnik jednoosiowy to urządzenie dla wymagających ogrodników, sadowników i rolników. Połączenie sporej wagi, odpowiedniej mocy i dużej prędkości obrotowej glebogryzarki sprawia, że urządzenie bardzo dobrze radzi sobie w trudnych warunkach. Obracalna kierownica ułatwia prace na ograniczonej przestrzeni. Mechanizm blokady dyferencjału pomoże w pracy na gruncie sypkim oraz grząskim.

Glebogryzarka separacyjna

370,00 zł

Glebogryzarka separacyjna to maszyna do uprawy ziemi podłączana do ciągnika, która zarówno napowietrza, rozpulchnia, wyrównuje i separuje glebę. Wykopana ziemia przechodzi przez system prętów, dzięki którym jest separowana od kamieni, patyków, starej darni i innych elementów gleby. Niebywałą zaletą  przekopania terenu glebogryzarką separacyjną jest fakt iż możemy  przygotować teren pod ponowny wysiew nasion trawy lub ułożenie trawy z rolki bez konieczności wywożenia starej darni co jest bardzo kosztowne. Urządzenie przecina darń i układa w dolnych partiach gleby i wszystko przysypuje przesiana ziemią. Na koniec ziemia jest ubijana i równana przez walec który jest dołączony do zestawu. Po glebogryzarce zwykłej cały teren jest do grabienia i wybierania starej trawy i kamieni.