Nożyce do żywopłotu

Akumulatorowe nożyce do żywopłotu 12V

40,00 zł

Lekkie, wydajne i ciche nożyce do żywopłotu, przeznaczone do cięcia oraz kształtowania żywopłotów. Ergonomiczne uchwyty umożliwiają łatwiejsze i wygodniejsze operowanie urządzeniem.  Duża osłona rąk chroni operatora przed pracującym ostrzem tnącym.

Elektryczne nożyce do żywopłotu

40,00 zł

Lekkie i poręczne nożyce do żywopłotu idealnie sprawdzą się w pracy przy przycinaniu gałęzi żywopłotu. Urządzenie wyposażone jest w system szybkiego zatrzymania ostrza dla zapewnienia bezpieczeństwa operatora. Dzięki umieszczeniu przycisku z tyłu manewrowanie nożycami jest bardzo łatwe.

Spalinowe nożyce na wysięgniku

100,00 zł

Spalinowe nożyce do żywopłotu na wysięgniku adresowane są do profesjonalnych prac pielęgnacyjnych. Idealnie nadaje się do kształtowania i przycinania średnich żywopłotów. Silnik spalinowy pozwala na prace w dowolnie wybranym miejscu i swobodne manewrowanie. Przekładnia z regulacją od 45 stopni w dół i 20 stopni w górę. Dzięki systemowi S-Start urządzenia bardzo łatwo uruchamia się.

Akumulatorowe nożyce na wysięgniku 56V

160,00 zł

Akumulatorowe nożyce na wysięgniku to idealne narzędzie do przycinania wysokich żywopłotów i trudno dostępnych krzewów. Wyposażone w teleskopowy uchwyt, który można ustawić w 6 różnych pozycjach oraz dodatkową możliwość obrotu, te nożyce umożliwiają wykonanie każdego zadania na poziomie profesjonalnym.

Akumulatorowe nożyce do żywopłotu 56V

60,00 zł

Akumulatorowe nożyce do żywopłotu przeznaczone do cięcia i formowania żywopłotów.
Mają moc nożyc spalinowych, ale nie generują hałasu i spalin. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu
potężnego akumulatora 56V, który przewyższa wydajnością popularny akumulator 36V aż o 40%.

Spalinowe nożyce do żywopłotu

50,00 zł

Spalinowe nożyce do żywopłotu to przede wszystkim lekka konstrukcja i niski poziom hałasu. Nożyce z podwójnym ostrzem wyposażone są w regulowany tylny uchwyt ułatwiający pracę nad żywopłotem zarówno dla lewo jak i praworęcznym użytkownikom. Naciśnięcie guzika blokującego umożliwia ustawienie rękojeści pod kątem 0, 45 i 90 stopni.