Zagęszczarki

Zagęszczarka jednokierunkowa do 70 kg

80,00 zł

Zagęszczarka jednokierunkowa do 70 kg. to lekka, szybko pracująca jednokierunkowa zagęszczarka płytowa, która idealnie nadaje się do zagęszczania cienkich/średnich warstw gleby ziarnistej np. przy układaniu chodników. Dzięki rozłączalnemu uchwytowi urządzenie zmieści się do bagażnika każdego auta.

Zagęszczarka jednokierunkowa do 120 kg

90,00 zł

Zagęszczarka jednokierunkowa do 120 kg. to lekka, szybko pracująca jednokierunkowa zagęszczarka płytowa, która idealnie nadaje się do zagęszczania cienkich/średnich warstw gleby ziarnistej np. przy układaniu chodników, podjazdów. Dzięki składanemu uchwytowi urządzenie zmieści się do bagażnika auta w wersji kombi.

Zagęszczarka rewersyjna do 150 kg

120,00 zł

Zagęszczarka rewersyjna do 150 kg. to kompaktowa, lekka i wydajna rewersyjna zagęszczarka płytowa, którą opracowano z myślą o mniej wymagających zadaniach, takich jak praca na podjazdach i parkingach, przy domach prywatnych i przy wąskich rowach.

Zagęszczarka rewersyjna do 210 kg

130,00 zł

Zagęszczarka rewersyjna do 210 kg. to kompaktowa, lekka i wydajna rewersyjna zagęszczarka płytowa, którą opracowano z myślą o mniej wymagających zadaniach, takich jak praca na podjazdach i parkingach, przy domach prywatnych i przy wąskich rowach.