Myjki ciśnieniowe

Myjka wysokociśnieniowa do 150 bar

60,00 zł

Lekka zwarta konstrukcja, łatwa i wygodna w użyciu. Koła i uchwyt dla łatwego przemieszczania. Typ pionowy - łatwe przechowywanie. Wąż wysokociśnieniowy długość: 10m zapewnia dogodny dostęp w wiele miejsc bez konieczności przemieszczania myjki. Kołowrotek na wąż dla wygodnego przechowywania. Wbudowane zabezpieczenie termiczne. Obrotowy włącznik ON/OFF. Zbiornik na detergent. Urządzenie idealnie sprawdza się w myciu podjazdów, tarasów, elewacji.

Lanca rotacyjna

30,00 zł

Dysza rotacyjna wytwarza obracający się strumień punktowy o wysokiej sile odspajania brudu i dużej wydajności powierzchniowej

Wąż zasysający do myjki

25,00 zł

Wąż zasysający do myjki. Jeśli nie mamy możliwości doprowadzenia wody z sieci możemy zastosować wąż, który umożliwi zassanie wody np. z beczki.

Przystawka czyszcząca do 50cm

70,00 zł

Przystawka czyszcząca do mycia powierzchni płaskich (kostka, polbruk, taras, płytki). Stabilne prowadzenie zapewniają 4 koła. Osłona bryzgoszczelna. Dwie wysokociśnieniowe dysze. Maksymalne ciśnienie 270 bar. Maksymalny wydatek wody 25 l / min.

Przystawka czyszcząca do 25cm

35,00 zł

Przystawka czyszcząca do mycia powierzchni płaskich (elewacja, kostka, polbruk, taras, płytki). Osłona bryzgoszczelna. Dwie wysokociśnieniowe dysze. Do zastosowania z myjkami do 150 bar.